Prečo nakúpiť u nás

Potešte seba alebo blízkych niečim vkusným od šikovných rúk!
 
Ponúkame originálne produkty, nami odskúšané a využiteľné v praxi, kde materiál zohráva podstatnú rolu. Nie je nám cudzie ani estetično, a preto sme sa rozhodli pre ručne vyrábane kúsky, ktoré prekvapia materiálom aj spôsobom využitia. Tieto vkusné kúsky radi kombinujeme v setoch so zvýhodnenými cenami :)
 
Všetko, čo u nás nájdete sme starostlivo vyberali a o potrebe rôznych vecí z našej ponuky sme sa sami aj presvedčili. Výrobky, ktoré ponúkame pochádzajú z kvalitných materiálov od talentovaných hand-made tvorcov, a preto sú vyrábané v obmedzenom množstve. Autormi sú najmä slovenskí, ale aj českí výrobcovia a kúpou týchto výrobkov zároveň podporujete šikovných ľudí, ktorí môžu pokračovať v tvorbe vkusných a kvalitných vecí. 
 
Našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať o nové kúsky, ktoré nás aj vás chytia za srdce.
 
Navyše pre vás pravidelne pripravujeme atraktívnu ponuku, preto si nenechajte ujsť naše zaujímavé akcie a tipy na nákupy!
 
Vieme, že sa na svoj balíček tešíte a preto sa snažíme každý jeden posielať čo najskôr. Pre efektívne doručenie využívame najmä veľkú sieť odberných miest služby Zásielkovňa s viac ako 200 pobočkami v rámci SR!