Mimijo: Ako sme sa našli

IMG_20170919_114930_204

Už dlhšie (predtým, než som otehotnela:) som túžila po koráloch od slovenskej návrharky šperkov. Tajne som ich okukovala a jemne naznačovala manželovi pri každej príležitosti, že toto by sa mi páčilo.

Tehotenstvo však veľa vecí zmenilo. Osobne som sa chcela cítiť vo všetkom komfortne a pravdupovediac ladiť šperk k pohodlnému oblečeniu mi nejak nesedelo. Navyše naše bábätko by to hneď spacifikovalo svojimi zvedavými rúčkami. A tak som sa musela s touto ideou na chvíľu rozlúčiť.

Evidentne som si však predstavu okrasy na krk nosila v hlave, pretože akonáhľe som na jednej predajnej akcii uvidela náhrdelníky, ktorých geometrické tvary mi niečo pripomínali, okamžite ma zaujali. Tobôž, keď som zistila, že sú to vlastne skôr náhrdelníky pre deti a teda skĺbiteľné s denným nosením k ležérnemu outfitu. A navyše s toľkými benefitmi!

Nebolo čo riešiť a tentokrát som nič nenaznačovala, rovno som si ich kúpila! Odvtedy sa stali naším nepretržitým spoločníkom pri kojení, nosení, kúsaní skrátka všade zabavili zúbky a rúčky našej malej princeznej.

 

Ksenia so synčekom:

                         123

 

Nadchli nás až tak, že sme si jedného večera s ľahkosťou povedali, že to s nimi skúsime a oslovili sme výrobcov. Je ním manželský pár pôvodom z Petrohradu, žijúci u susedov v Prahe. Ich rukami prejde každý korálik, od nákresu až po realizáciu zastrešujú výrobný proces. Všetok materiál objednávajú od seriózneho dodávateľa s potrebnou certifikáciou. Ksenia má cit na detail, a tak pod jej taktovkou vznikla napríklad kolekcia inšpirovaná starým Hollywoodom. Veríme, že táto vkusná kolekcia osloví aj vás. Želáme vám veľa krásnych a voľných chvíľ v spoločnosti týchto skvelých produktov.