Mimijo: Ako sme sa našli

IMG_20170919_114930_204

Už dlhšie (predtým, než som otehotnela:) som túžila po koráloch od slovenskej návrharky šperkov. Tajne som ich okukovala a jemne naznačovala manželovi pri každej príležitosti, že toto by sa mi páčilo.

Tehotenstvo však veľa vecí zmenilo. Osobne som sa chcela cítiť vo všetkom komfortne a pravdupovediac ladiť šperk k pohodlnému oblečeniu mi nejak nesedelo. Navyše naše bábätko by to hneď spacifikovalo svojimi zvedavými rúčkami. A tak som sa musela s touto ideou na chvíľu rozlúčiť.

Evidentne som si však predstavu okrasy na krk nosila v hlave, pretože akonáhľe som na jednej predajnej akcii uvidela náhrdelníky, ktorých geometrické tvary mi niečo pripomínali, okamžite ma zaujali. Tobôž, keď som zistila, že sú to vlastne skôr náhrdelníky pre deti a teda skĺbiteľné s denným nosením k ležérnemu outfitu. A navyše s toľkými benefitmi!

Nebolo čo riešiť a tentokrát som nič nenaznačovala, rovno som si ich kúpila! Odvtedy sa stali naším nepretržitým spoločníkom pri kojení, nosení, kúsaní skrátka všade zabavili zúbky a rúčky našej malej princeznej.

 

Ksenia so synčekom:

                         123

 

Nadchli nás až tak, že sme si jedného večera s ľahkosťou povedali, že to s nimi skúsime a oslovili sme výrobcov. Je ním manželský pár pôvodom z Petrohradu, žijúci u susedov v Prahe. Ich rukami prejde každý korálik, od nákresu až po realizáciu zastrešujú výrobný proces. Všetok materiál objednávajú od seriózneho dodávateľa s potrebnou certifikáciou. Ksenia má cit na detail, a tak pod jej taktovkou vznikla napríklad kolekcia inšpirovaná starým Hollywoodom. Veríme, že táto vkusná kolekcia osloví aj vás. Želáme vám veľa krásnych a voľných chvíľ v spoločnosti týchto skvelých produktov.

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie