10 dôvodov, prečo si zaobstarať silikónové náhrdelníky

Silikónové náhrdelníky? Ďakujem, neprosím. Naozaj? Poznáme minimálne 10 dôvodov prečo si ich zaobstarať.

Pravdupovediac o ich existencii som ešte pred pár mesiacmi ani netušila! Aká škoda a koľko situácii by mi to uľahčilo…Zhrniem iba niekoľko nesporných benefitov pre tieto praktické a krásne kúsky.

  28753271_347577755748974_4073026918268534784_n(1)

  1. Voľné ruky: ich podstata spočíva najmä v tom, že ich máte na krku (aspoň väčšinu času), máte teda voľné ruky a navyše vaše dieťatko ich nemôže odhodiť, čím si ušetríte kopec času spojených s umývaním alebo inou expresnou dezinfekciou.

  2. Dlhá zábavka pre zúbky a rúčky: je to šnúra korálov a tak dokáže zabaviť všetky prstíky, ktoré si nájdu rôzne tvary a veľkosti korálikov…skrátka zábava na dlhý čas, dokonca si pri tom možno vypijete aj kávu! Hurá, aký nečakaný luxus.

  3. Motorika: príjemný materiál a farebné kreácie náhrdelníku podporujú aj motorické zručnosti.

  4. Vzťahová väzba: korále, pôvodne ako pútač pozornosti sa stávajú  "pútačom"  a upevňujú puto matka-dieťa, keď si vás vaše dieťatko môže prezerať pekné zblízka, cítiť vás, počuť tlkot srdca a vy sa zas môžete nabažiť jeho krásnej vône a hebučkej pokožky.

  5. Nenahraditeľný pomocník: ak si z vás dieťatko urobilo cumlík, napríklad pri zaspávaní, zneužite na tento účel práve kojo náhrdelník! Či už pri kojení alebo nosení, budú vám veľkým pomocníkom.

  6. Druhá koža: silikón je bezpečný a žiadaný, preto sa využíva na výrobu nespočetného množstva detských produktov ako hračiek, fliaš, cumlíkov a tak ďalej. Príjemný hladký povrch podobný pokožke majú deti radi. Náhrdelníky sú navyše zaistené krytkou, ktorá sama povolí pri silnejšom zatiahnutí.

  7. Sú estetické:* je to vlastne 2v1, vy máte krásny a vkusný náhrdelník, ktorý navyše zúžitkuje a vaša malá ratolesť. S tým sa spája úspora miesta v kabelke, času na umývanie iných hryzátiek…Navyše ho budete mať takto vždy pri sebe a na očiach - okolie môže obdivovať vkusný kúsok na vašom krku, dieťatko ho zas vždy uvidí. Jednoducho win-win!!! :)

  8. Vždy po ruke: ak si potrebujete do niečoho zakusnúť, uprednostnite korále než vaše nechtíky. Ak si však potrebuje zahryznúť do koláčika, v tomto prípade vám veľmi nepomôžeme. Túto krízu bohužial dôverne poznáme, ach jaj...

  9. Upozornenie: môže sa stať, že sa vám tak zapáčia a fitnú k oufitu, že sa ich nebudete chcieť vzdať. V tomto prípade odporúčame zariadiť sa podľa toho. Ďalší náhrdelník? Tip od nás: možno by pomohlo hryzátko ladené do tohto setu, hmmm...

  10. Kdekoľvek so sebou: napriek tomu, že sú estetickým prvkom, materiál a jednoduchá starostlivosť (stačí umyť iba vlažnou vodou) im dovoľuje byť využívané kdekoľvek, a to či vode alebo na suchu a spríjemňovať čas doma či na cestách :)

 

Na záver len pripomeniem, že ak sa korále dostanú do malých ručičiek - bez toho, aby zdobili vašu hebkú šiju - majte dieťatko na očiach.  

 

*k tomuto dôvodu sa síce dostávame až v bode 7, ale dovolím si povedať, že naše kolekcie sú tak vkusné, že by som to pokojne dala aj ako bod 1!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie