Top 5 darčekov pre bábätko

Tento článok čakal na zverejnenie slušných pár mesiacov. Za tie stihol náš najmladší vyrásť tak o viac ako pol roka a dokonca sme sa stihli aj presťahovať! Ale konečne nastal čas na zverejnenie a tak sa musím priznať že...Ako matka-2matka všeobecne fandím vychytávkam, ktoré dokážu významne uľahčiť rodičovský život a odbremeniť od prebytočného každodenného stresu. A toto je mojich TOP 5 mini kúskov pri starostlivosti o bábätko:

 

1. Teplomer KAČKA: tento darček sme dostali a je to užitočná vec s milým dizajnom hračky. Funguje perfektne a je to ozaj milá, nevšedná a zároveň praktická pomôcka, keď chcete/potrebuje poznať teplotu vodu napríklad na ovlažujúci kúpeľ, keď má dieťa teplotu...

 teplomer-do-vane-kacka-1

 

2. Podložka od Dominika Lehocká: som obdivovateľkou jej akvarelových ručných výtvorov v podobe návlečiek, dečiek a čepčeka, ktorý tiež máme. Musím však spomenúť túto multifunkčnú podložku, ktorá nám slúžila najmä pri kojení v polohe ležmo a pri prebaľovaní, kedy sme obzvlášť ocenili jej tzv. teflónový povrch. Takisto ju viete využiť aj vonku. Je ľahká, skladná, mäkká a v neposlednom rade veľmi estetická. 

Dl podložkapodložka

 

3. Flaška Mimijumi: túto vychytávku si zamilovala na prvý pohľad nielen mama. Bola to výnimočná kusovka nájdená pri staršej dcérke v milom mini obchodíku Pán Medvedík, ktorý sme si obľúbili až tak, že tam máte možnosť zakúpiť si aj naše portfólio hryzátiek, klipsní a kojacích korálov z e-shopu Pixypie :) 

mimijumi

4. Odsávačka: po tomto "medvedíkovi" som poškuľovala už pri prvej dcérke, ale zaobstarali sme si ho až po našich odsávacích patáliách pri druhom synčekovi. Konečne odsávačka, ktorej sa neboja a sami ju používajú aj deti! Je ľahká a aj na cestách je to šikovný pomocník s našim prvotriednym nepriateľom - soplíkmi!

nosiboo

 

5. Zuby, zuby, zúbky - prvá pomoc klipsňa a hryzátko: 2 roky ubehli ako voda, odkedy sme šli s "kožou na trh" a založili e-shop Pixypie, kde môžete okrem nezvyčajných a originálnych hryzkovkúskov už nakúpiť aj edukačné hračky z dielňe Wee Gallery ako aj francúzsku značku Djeco! Ako naše najobľúbenejšie hryzátko a hračka 2v1 sa nám pri synčekovi najviac osvedčilo hryzátko Penelope s rovnomennou klipsňou. Pri dcérke to boli zas kojacie/kúsacie korále, ktoré boli obzvlášť praktické najmä pri káve, keď máte voľné ruky! 

34